Coca Cola - merch Natura

Zadáním pro nás bylo vytvořit prémiový merch pro značku Natura, s eko a kvalitními materiály z české produkce. Proto jsme se spojili s módní návrhářkou Josefinou Bakošovou a vymysleli tak skvělý set, který obsahuje pláštěnku, tričko, plátěnou tašku, roušku a ponožky. Abychom produktům dali nezvyklý branding a netiskli pouze loga samotné značky, použili jsme prvek z loga Natura – kapku – a natiskli na jednotlivé kousky.

Rouška je ušita ze stoprocentní nebarvené přírodní bavlny a je doplněna o kapičkový, zdravotně nezávadný potisk. Materiálem pro pláštěnku je tzv. padákovina. Tato tkanina byla kompletně vyrobena v České republice a při její výrobě bylo dbáno na omezení zátěže na životní prostředí. Pláštěnku doplňuje také motiv kapiček a na zadní straně je umístěno logo Natura.

V rámci trička jsme zvolili volný střih ve dvou variantách – dámský a pánský. U dámského střihu je tričko ozvláštněno prodloužením zadní strany a zkrácením přední. Materiálem je stoprocentní bavIna. I zde je potisk kapiček na přední straně, na zadní straně je umístěno logo Natura. Celý outfit jsme doplnili plátěnou taškou ze stoprocentní nebarvené přírodní bavlny s logem. Taška je doplněna o průhlednou kapsu na roušku a kapsu na PET láhev Natura.

klient: Coca Cola HBC × realizace: 2020